| Green Premium Ürün | ![]() |
| Üretim Yeri | İtalya |
| Üretici | Eliwell Controls S.r.l. |
| Model | EW Plus 974 |
| Ekran Aralığı | NTC: -50,0...110,0°C |
| Görüntüleme | Ondalık Nokta * 3 digits + sign |
| Analog Giriş | 1 NTC |
| Dijital Giriş | 1 Digital (SELV) |
| Dijital Çıkış | 1 SPDT: N.A. 8(4)A - N.C. 6(3)A max 250V |
| 1 SPST 2Hp 12(12)A 250V~ | |
| 1 SPST 5(2)A 250V~ | |
| Güç | 4,5W max |
| Güç Kaynağı | 230V~ ±10% 50/60Hz |
| Boyutlar | 74 x 32 x 59 mm |
