| Üretim Yeri | İtalya |
| Üretici | Eliwell Controls S.r.l. |
| Model | EWCM 9900 |
| Çalışma Sıcaklığı | -5...60 |
| Depolama Sıcaklığı | -20...85 |
| Ortam Nemi | 10...90% RH ( Yoğuşmasız ) |
| Güç Kaynağı | 12Vac |
| Güç Tüketimi | 5VA max |
| N.Analog Giriş | 2 |
| Analog Giriş | 2x 4…20mA or ratiometric 0…5V or 0…10V or NTC or D.I. |
| N.Dijital Giriş | 7 |
| Dijital Giriş | 7x SELV |
| N.Analog Çıkış | 2 |
| Analog Çıkış | 2x PWM - Open Collector or 0…10V or 4…20mA or 0…20mA |
| N.Dijital Çıkış | 6 |
| Dijital Çıkışlar | 5x SPST 2A 250Vac 1x Open Collector |
| Görüntüleme | LED 4 Rakam |
| Bağlantı | TTL port for connection to Copy Card and TelevisSystem via optional module |
| N.Seri Bağlantı Noktaları | 1 |
| Seri Bağlantı Giriş | 1x TTL |
| Ağırlık (g) Net | 180 |